Встановлення домофону

У нинішній час багато хто прагне по максимуму захистити себе і своє майно. Відмінним варіантом для цієї мети є домофон. Завдяки подібній системі в приміщення не зможе проникнути сторонній, невідомий чоловік. Контролюються всі спроби проникнути в будівлю підозрілих осіб. Домофон можна встановити як для приватного використання, так і для багатоквартирних будинків. Досить досконала система на даний момент і відмінно справляється з поставленими завданнями. Для виготовлення використовуються найсучасніші технології провідних країн.

 

 

Панель домофона

Зовнішнім елементом будь-якого домофона є саме панель виклику, яка знаходитися поряд з дверима. Виготовляється з дуже міцного матеріалу для того, щоб забезпечити протистояння різних механічних пошкоджень або атмосферних опадів. У свою чергу дана панель в залежності від моделі може складатися з кнопок цифрового набору, підсвічування, мікрофона, прихованої відеокамери, зчитувача контактного ключа.

 

 

 

 

Абонентський пристрій

Абонентський пристрій перебуває в квартирі або іншому приміщенні, в залежності від об’єкта. Пов’язує з відвідувачем, який здійснив виклик. В результаті абонент вирішує пускати його чи ні. Для того, щоб відкрити двері необхідно натиснути спеціальну кнопку, яка зазвичай вбудовується в даний пристрій.