Вартість встановлення

Вартість встановлення сигналізації

Пожежна і охоронна сигналізації часто об’єднані в єдину систему і грають важливу роль в турботі про збереження майна і здоров’я людей. Тому варто серйозно поставитися до проектування та монтажу систем пожежної сигналізації, так як установка і обслуговування таких систем закріплені на законодавчому рівні. Незважаючи на гадану тривалу окупність і досить високу ціну, грамотно спроектована сигналізація здатна заощадити солідні фінансові кошти в майбутньому. Монтаж сигналізації, ціни на який розраховуються індивідуально, має на увазі в перспективі відсутність штрафів, а також зведення збитку від пожежі до мінімуму.

Особливості установки

  •  Пожежна сигналізація відповідно до державних стандартів підлягає обов’язковому встановленні на будь-якому підприємстві: встановлення охоронно-пожежної сигналізації, вартість якої обраховується в кожному конкретному випадку окремо, затребувана в офісних відвідини, відділеннях банку, магазинах і торгових центрах, ресторанах і розважальних закладах.
  • Призначення пожежних систем сигналізації укладено в оперативному виявленні можливих джерел займання або вже виниклої пожежі. Далі система передає на пульт охоронців тривожні сигнали, сповіщаючи співробітників про пожежу.
  • Коли необхідно замовити сигналізацію, вважають за краще звертатися до фірм з стійкою репутацією, фахівці яких мають досвід роботи з будь-якими системами і можуть швидко, точно спроектувати систему на основі особливостей об’єкта. Тільки професіонал, ознайомившись з умовами роботи закладу або підприємства, приймає рішення про те, який вид раціонально встановити на об’єкті – просту або автоматичну пожежну сигналізацію.
  • Встановлення сигналізації, ціна на яку коливається в залежності від кількості апаратури, яку монтує, проводиться з урахуванням величини площі об’єкта. При цьому наші спеціалісти розробляють плани монтажу сигналізації, де відображений список необхідного устаткування. Останнім кроком стане розрахунок ціни на послуги з монтажу і власник підприємства або організації отримає точну відповідь, скільки коштує установка сигналізації на його об’єкті.
  • Ціна залежить і від параметрів датчиків і додаткового обладнання: наявність такої апаратури дозволить підвищити швидкість автоматичних реакцій сигналізації на можливе джерело загоряння.

Вартість монтажу охоронно-пожежної сигналізації

При з’ясуванні питання про вартість монтажу обладнання варто врахувати такі параметри. Пожежна сигналізація зазвичай складається з контрольної панелі, блоку індексації (відображає стан системи в режимі реального часу), датчиків і стабільного джерела живлення (що забезпечує безпроблемну роботу).

Особливу увагу під час підрахунку вартості робіт приділяється датчикам.

Пожежні датчики здатні швидко визначити, де розташовуються пожежі і можливі осередки загоряння, які виділяються продукти горіння. Високотехнологічні прилади реагують на підвищення концентрації диму і чадного газу, підвищення температури всередині приміщень.

Пожежна сигналізація (монтаж) і ціна знаходяться в прямій залежності від особливостей апаратури, використаної при проектуванні системи.

Найчастіше затребувані такі підвиди датчиків:

  • Тепловий вчасно подасть сигнал тривоги в разі виявлення вогнища підвищеної температури.
  • Димової спрацює вчасно, якщо зафіксує підвищену концентрацію диму в приміщенні.
  • Датчик полум’я буде раціонально розмістити в столярних майстерень, також підійде для сховищ і складів горючих матеріалів.

Вартість монтажу сигналізації прораховують, виходячи з призначення будівлі. Призначення об’єкта має на увазі роботу з різних видів нормативних документів. Варто врахувати особливості житлових будинків, офісних будівель, торгових точок, складів і цехів, медустанов, місць масового дозвілля, підприємств.

Монтаж охоронно пожежної сигналізації, ціна на який завжди доступна власникам промислових, комерційних і житлових будівель, залежить і від того, скільки поверхів на об’єкті і яку він площа займає, яка висота стель. Оглядають і входи в будівлю, розраховують довжину коридорів, добре продумують місце розташування центрального пульта охорони.

Встановлення сигналізації в магазині в обов’язковому порядку проводиться професіоналами – оплата їх послуг також входить підрахунок вартості всіх робіт на об’єкті. Враховують кожну вимогу замовників до встановлюваного обладнання. При цьому звертають увагу на методи монтажу (бувають системи провідні та безпровідні), з прокладкою кабельних мереж або без них, а також на те, прихований монтаж виконується або обмежується зовнішнім.

Прораховують вид системи оповіщення, а також визначаються з виробником. Орієнтуються на взаємодію сигналізації з іншими встановленими охоронними апаратами. При купівлі обладнання важливо продумати, яким воно буде адресним або аналоговим. Також важливий фактор – оснащення автоматизованого робочого місця.

Встановлення  на підприємстві, в житловому приміщенні, офісі, торговому центрі потужної і сучасної пожежно-охоронної сигналізації – це великий комплекс послуг, вартість якого прораховується тільки після обстеження об’єкта та складання проекту системи. Враховується і проведення пусконалагоджувальних робіт, а також здача сигналізації представникам інспекцій.