Для квартири

Системи відеоспостереження для квартир дають можливість власнику нерухомості легко і швидко з’ясувати, наскільки сумлінно, якісно і професійно виконує свої завдання найнятий персонал: прислуга, няні, гувернантки. Також встановити відеоспостереження в квартирі можна і для того, щоб з’ясувати, як персонал відноситься до майна власника. У багатьох випадках наявність відеозаписів, зроблених відкритими і прихованими камерами, може послужити доказом при пошуку злочинця або злодія.

 

Встановлення відеокамер в квартирі

  • Організація відеоспостереження всередині приватної квартири залежить від того, які завдання буде виконувати система. Краще за все не економити на безпеці і купити функціональну, сучасну і максимально доступну за ціною систему з цифровими відеокамерами, що передають відеосигнали по WiFi.Щоб якісно виконувати покладені на систему відеоспостереження охоронні функції, такі пристрої повинні працювати цілодобово в автоматичному режимі. Коли домашнє відеоспостереження оснащено спеціальними GSM модулями, пристрій зможе навіть реагувати на події, що відбуваються. Це досягається завдяки зручній послузі відсилання повідомлень на мобільний телефон власників нерухомості.
  • Для кожної камери визначається своя задача. Краще встановити камеру відеоспостереження в квартирі таким чином, щоб ніщо не заважало огляду, камера була засвічена сонячним світлом, але і не впадала в очі при вході в приміщення. Порадити максимально вигідне розташування камер в домашньому відеоспостереження зможе тільки досвідчений фахівець. Якщо є бажання спостерігати за квартирою в нічний час, існують камери з вбудованим підсвічуванням.
  • Підраховувати кількість камер потрібно, виходячи з кількості кімнат і зон, які потребують охорони та спостереження. Є сенс доповнити внутрішні камери відеоспостереженням на сходовому майданчику: туди встановлюють техніку з високою світлочутливістю, антивандальними захистами. Камера, встановлена ​​на сходах, фіксує події, що відбуваються в радіусі кількох метрів від квартири: це також зможе забезпечити належний рівень безпеки.
  • Монтаж техніки має на увазі прокладку проводів, які можна естетично замаскувати шляхом штробления, укладання під заливним підлогою або за навісним або натяжною стелею. Навіть якщо ремонтні роботи позаду, а відеоспостереження встановлюється після оздоблювальних робіт, раціонально запросити фахівців, які підкажуть самі економні, вигідні і естетичні варіанти розташування проводів і камер.