Сигналізація

Монтаж системи сигналізації

Жоден об’єкт, що охороняється не обходиться без охоронної сигналізації. В її основні завдання входить сповіщення господаря про вторгнення на територію об’єкта, про виникнення загоряння та інших явищ, здатних привести до псування майна. Монтаж системи сигналізації дозволяє запобігти великі втрати або уникнути їх зовсім. Наприклад, моделі з вбудованим модулем GSM можуть самостійно відправляти смс на заздалегідь задані номери.

 

Різновиди сучасних охоронних сигналізацій

Встановити сигналізацію можна автономно або з підключенням до пульту. Перший варіант більше підходить для важкодоступній місцевості, де немає телефонного та інших видів зв’язку. Гучний звуковий сигнал може відлякати правопорушників, а також повідомити оточуючим, що виникли проблеми, про які необхідно повідомити відповідним службам.

Монтаж сигналізації з пультовим управлінням вимагає сповістити охоронне підприємство про те, що об’єкт потрібно поставити під охорону. Це проводиться за допомогою телефонного зв’язку або радіоканалу. Датчики з ППК можуть з’єднуватися проводами або по радіоканалу.

 

Монтаж охоронної сигналізації

Для цього потрібно:

  • ППК (прилад приймально-охоронний), який приймає дані з датчиків і передає їх на охоронний пульт. Його може замінити і GSM модуль;
  • датчики (руху, розбиття, вібро, магнітоконтакт і інші);
  • система оповіщення (сирена);
  • акумулятор, який дозволить залишатися охоронній системі в працездатному стані при відключенні електрики;
  • дроти з 4 або більше жилами з площею перетину в 0,22 мм кв.

Прокладка кабелів

Найкращий варіант це коли монтаж систем сигналізації проводиться на етапі ремонту, і є можливість прокласти штробу під кабелі всередині стін. Для тих, кому цей спосіб не підходить, можна запропонувати бездротові датчики. На виробництвах і в офісних приміщеннях часто використовуються сучасні короба. Сигналізація з встановленням на вулиці, а також під землею, передбачає прокладку кабелів в гофрованих або звичайних пластикових трубах.

На сьогоднішній день можна знайти готові набори з найбільш сумісної комплектацією і докладною інструкцією, дотримуючись якої можна поставити сигналізацію у себе вдома самостійно. Але не завжди все проходить гладко, і можуть виникнути проблеми, вирішити які здатний тільки фахівець. Якщо немає достатнього досвіду проведення технічних робіт, сигналізація установка повинна проводитися професіоналами. Для цього необхідно звернутися за послугами в одну з компаній, яка спеціалізується в цьому питанні і має достатній досвід по усуненню проблем, які можуть виникнути.