Облік робочого часу персоналу

Облік часу співробітників важливо на будь-якому підприємстві: раніше прийнятні способи контролю у вигляді журналів початку та кінця робочого дня втратили актуальність. Зараз все більше зростає попит на встановлення біометричних терміналів, а також інших систем контролю доступу, що дозволяють фіксувати робочий час. Такі методи вважаються найбільш ефективними та достовірними рішеннями для управління робочою дисципліною співробітників.

Ведення обліку робочого часу співробітника на основі біометричних характеристик дозволить з’ясувати з максимальною достовірністю, як справи із запізненням та дотриманням дисципліна на роботі, виконанням вимог адміністрації.

Це істотна економія для офісів, установ, будь-яких компаній, де важливо оплачувати роботу співробітників тільки за реальний і корисний час перебування на робочих місцях. Оплата праці персоналу виконується відповідно до табелів робочого часу.

Раціонально придбати пристрої, що представляють собою облік робочого часу на двері. Біометричні термінали розташовані в точці реєстрації співробітників. Саме цим облегшується облік робочого часу співробітників: у ранкові години співробітники проходять у офісі мимо терміналу. У вечірній час співробітники також проходять мимо терміналу, який на основі біометричних даних чітко фіксує час перебування на робочих місцях всіх службовців.

Доцільно займатися такою високотехнологічною організацією обліку часу за допомогою дверних терміналів тільки тоді, коли в приміщенні працює більше десяти співробітників.