Монтаж відеоспостереження

Перш ніж замовляти відеоспостереження, потрібно визначитися, що саме стане об’єктом спостереження. Можливо, це буде територія вздовж паркану навколо ділянки або вхід у двір. Багато факторів, в тому числі і фінальна вартість системи відео спостереження, залежать від об’єкта, за яким потрібно спостерігати.
Відеоспостереження є процедурою контролю, яка здійснюється із застосуванням оптико-електронних пристроїв. Вони призначені для візуального моніторингу та аналізу зображення. Основна мета системи відеоспостереження – забезпечити високий рівень безпеки об’єкта.

Для чого необхідний монтаж систем відеоспостереження? У кожного є власні мотиви для здійснення контролю. Відеоспостереження застосовується в приватних будинках, заміських котеджах, офісах, складах, магазинах, виробничих та інших приміщеннях. При цьому контролювати ситуацію можна в будь-який час – вибірково або цілодобово.

Монтаж відеоспостереження виконується в кілька етапів. У систему входять відеореєстратор, різні пристрої управління і відеокамери. На жорсткий диск ведеться запис відео – її період регулює обсяг жорсткого диска. Відеокамера може знімати різними способами – за наявності руху, за встановленим розкладом або цілодобово. Сам відеореєстратор приєднується до Інтернету або до локальної мережі. На великих об’єктах замість відеореєстратора використовується спеціальний сервер.

 

Вартість монтажу  відеоспостереження

Монтаж відеоспостереження виконується тільки після того, як клієнт стверджує характеристики майбутньої системи. Для здійснення контролю застосовуються відеокамери самого різного типу: стаціонарні, внутрішні, вуличні, аналогові, цифрові, корпусні, модульні, провідні, бездротові, кольорові, чорно-білі.

На монтаж відеоспостереження ціна залежить від виду використовуваної в системі відеокамери, наявності різних додаткових елементів – кожухів, захисних корпусів, спеціальних електричних пристроїв. До кошторису витрат також входить довжина необхідного кабелю, ціна джерел живлення, монітори, кронштейнів та всіх інших елементів загальної системи. Вартість відеоспостереження варіюється в самих різних межах і залежить від уподобань і можливостей замовника.

Якщо необхідний недорогий і якісний монтаж відеоспостереження,  пропонуємо доступні послуги в особі нашої компанії. Досвідчені фахівці здійснять всі необхідні під’єднання, з огляду на необхідні параметри, і забезпечать отримання високої якості сигналу. Монтаж відеокамер вимагає особливих технологічних знань і навичок, тому його необхідно довірити тільки кваліфікованим фахівцям. Викликаний на об’єкт професіонал оцінить обсяг роботи і складе повний кошторис необхідних витрат.

Особливості монтажу відеоспостереження

Монтаж камер відеоспостереження виконується поетапно. Спочатку обстежується об’єкт, потім виконується проектування всієї системи і складається схема підключення елементів. Розробка проекту вимагає участі певного кваліфікованого фахівця, що володіє необхідними інженерними навичками і знаннями. Обов’язково враховуються архітектурні особливості об’єкта, поставлені технічні завдання, існуючі нормативи і можливі загрози безпеки. Саме тому монтаж відеоспостереження вимагає попереднього проектування системи.

Повноцінний контроль над об’єктом включає не тільки запис зображення, але і можливість спостереження за ситуацією в прямому режимі. Для цього до відеореєстратора підключається монітор. Функціонування всієї системи має бути безперебійним. Підключення до системи різноманітних професійних пристроїв дозволяє спостерігати що відбувається в реальному часі. Всі елементи системи можуть функціонувати цілодобово.

Також в системі відеоспостереження повинні бути присутніми пристрої грозозахисту. Справа в тому, що прокладені всередині дроти притягують електростатичну електрику і блискавки. Тільки кваліфіковані фахівці можуть правильно підключити всі елементи системи відеоспостереження та монтувати спеціальні захисні пристрої.