IP відеоспостереження

IP відеоспостереження, проводове та бездротове, поступово витісняє аналогові камери спостереження. Простота монтажу, відмінну якість зображення, багатство функцій – всі ці якості є незаперечною перевагою. Звичайно, IP-камери мають велику вартість, однак, вона повністю окупається з часом. У підсумку, користувач отримує набагато більше технічних можливостей, а також істотну перевагу – можливість заощадити на технічному обслуговуванні пристрою. Фахівці нашої компанії виконають якісний монтаж відеоспостереження.

         

IP камери відеоспостереження:

Пристрої мають штучний інтелект, що дає можливість автоматично відстежувати те, що відбувається, оцінювати обстановку, а також вибудовувати ряд дій в залежності від можливих загроз. Таким чином, знижується навантаження на робочий персонал, а власник пристрою отримує можливість віддаленого контролю ситуації на об’єкті, що охороняється.

IP камера: основні переваги:

  • Висока перспективність і легкість в інтеграції. Мережеві камери стеження можна з легкістю монтувати в інші системи контролю доступу.
  • Більш вигідна вартість конструкції в подальшому застосуванні. Монтуючи аналогові камери, слід враховувати той факт, що вони вимагають регулярного технічного обслуговування, до того ж за встановлення провідних камер і їх забезпечення також доведеться викласти чималу суму. Спочатку на IP відеоспостереження ціна може виявитися досить високою, проте в підсумку користувач значно економить, а також має можливість користуватися багатьма технічними перевагами. Такі пристрої забезпечують прекрасну видимість в темряві, мають антивандальний захист, а також вкрай рідко ламаються.
  • Можливість бездротового з’єднання. Цей факт є незаперечною перевагою, особливо в будівлях, де з якоїсь причини прокладка кабелю утруднена.
  • Можливість підключати пристрій до решти системам. Таким чином, користувач отримує можливість збільшити якісні і функціональні варіації конструкції.

Можливість керування подіями – зручний варіант для тих, хто прагне забезпечити повний контроль системи

IP камери відеоспостереження надають безліч варіацій управління подіями. Вони мають спеціальні входи і виходи – для того, щоб у користувача була можливість підключати інші зовнішні пристрої (наприклад, це може бути реле, або сенсор). Таким чином, система здійснює безперервний аналіз входів для виявлення якої-небудь події. Як тільки буде зафіксована зміна, камери виконують фіксовану дію, яку за замовчуванням встановлює користувач. Це може бути включення запису, відправка сигналу тривоги, відкриття або закриття вхідних дверей, включення сигналізаційної сирени і т.д.