Для офісу

Від стабільної роботи офісу залежить рівень доходів, рейтинг підприємства, розширення можливостей бізнесу. Тому до охорони офісного приміщення в усьому світі прийнято пред’являти підвищені вимоги. Це не тільки наймання кваліфікованих охоронців, а й встановлення ефективних і сучасних систем з широким колом функцій.

Встановлення відеоспостереження в офісі

З допомогою відеоспостереження легко запобігати несанкціоновані дії зловмисників, крадіжки, конфлікти, різні нештатні ситуації. Наявність сучасної цифрової системи відеоспостереження дозволяє спостерігати за обстановкою в офісі, ведучи запис в реальному часі будь-яких подій всередині будівлі.

Також є резон встановити відеоспостереження в офісі, якщо потрібна інформація про те, як використовують співробітники підприємства свій робочий час, як вони ставляться до своїх обов’язків і майну підприємства.

Встановлення  таких систем спостереження починається з грамотного проектування, правильних розрахунків кількості камер і додаткового устаткування, забезпечення робочих місць для охорони з якісними і потужними моніторами. Потім розраховується кошторис і відбувається узгодження схеми з адміністрацією офісу. Далі слід безпосередня установка камер відеоспостереження в офісі з таким розрахунком, щоб не було мертвих зон і всі коридори, приміщення і кабінети добре проглядалися.

Після того, як виконано монтаж системи відеоспостереження, наші досвідчені співробітники грамотно проведуть пусконалагоджувальні роботи всього комплексу обладнання. Потім відбудеться здача об’єкта в експлуатацію компанії і інструктаж для фахівців служби безпеки підприємства.

Що дає встановлення прихованого відеоспостереження в офісі

Приховане спостереження дозволяє отримати ексклюзивну інформацію за допомогою мініатюрних камер, які непомітні співробітникам і відвідувачам. Це також додатковий засіб охорони, завдяки якому можна забезпечити належний захист інтересів власника офісу.

Варіанти розташування камер і їх кількість визначають, виходячи з особливостей будівлі і потреб компанії. Камери можуть бути оснащені спеціальними поворотними пристроями – це дозволяє скоротити число відеокамер. Вуличні варіанти будуть надійно захищені від опадів і перепаду температур.

Професіонали встановлять обладнання для запису того, що відбувається з розрахунком на можливості збереження архівів і швидкого пошуку інформації. У приміщенні для охорони розташовуються відеомонітори, на які раціонально вивести інформацію з декількох камер. Там же можна моніторити відеоархіви, не перериваючи трансляцію і запис.

Щоб знизити вартість відеоспостереження, встановлюють комплексні рішення для спостереження за територією парковки і коридорів, сходових прольотів і запасних виходів. Серед додаткових можливостей – перегляд архівів і трансляцій, установка бездротових і віддалених систем відеоспостереження.