Для магазину

Встанровлення  відеоспостереження в магазині – необхідний захід обережності у зв’язку з різким підвищенням рівня злочинності, зростанням числа крадіжок і розкрадань товару з торгових точок.

Переваги монтажу камер в торгівлі

  • Зараз з кожним роком підвищується актуальність використання систем відеоспостереження в магазинах і торгових центрах, все активніше використовуються інноваційні технології.
  • Такі системи контролю є додатковим засобом для охоронців будівлі і фахівців з безпеки торгового закладу.
  • Система значно полегшує виконання моніторингу території: можна оперативно виявити або запобігти несанкціоноване проникнення на охороняючу території.
  • Крім виконання охоронних функцій система допоможе з’ясувати адміністрації, як виконуються обов’язки персоналом, як ставляться до товару продавці: також встановлення  відеосистем діє як серйозна перешкода при спробі приховування зайвих грошей або дрібних крадіжок з боку персоналу.
  • Головна перевага вдосконалених систем відеоспостереження – тривале зберігання результатів і відеоматеріалів на надійному сервері. При цьому високу якість запису дозволить легко відновлювати хід подій: завдяки масштабування і кадрування можна при необхідності ідентифікувати особи злодіїв, вандалів або хуліганів.

Встановлення сучасних систем моніторингу

Щоб встановити камеру відеоспостереження в магазині і виключити наявність «мертвих» зон, довірити роботи з проектування системи контролю треба професіоналам: тільки вони володіють необхідними навичками і знаннями, що дозволяють зробити монтаж камер спостереження в магазині.

Замовляючи проектування, закупівлю і установку камер і комплектуючих хорошою, перевіреної компанії, клієнти заощаджують на обслуговуванні системи, натомість отримуючи найефективнішу охорону і високий рівень безпеки.

Встановленяя камер відеоспостереження в магазині дозволить керувати такими системами і переглядати дані з будь-якого планшета, особистого смартфона або стаціонарного комп’ютера. Систему відеоспостереження можна також застосовувати, якщо в торговій точці проводяться будь-які будівельні або оздоблювальні роботи – це полегшує контроль за найнятими працівниками.

Серед найважливіших функції систем моніторингу – архівація, що передбачає оперативний запис інформаційних відео- та аудіо-потоків з можливістю подальшого інтелектуального аналізу, а також безпосередня охорона власності і товару. Є вбудована функція сповіщення: працівники торгової точки можуть подати сигнал з об’єкту на пульт охоронної компанії, де фахівці з охорони отримують тривожний сигнал і виїжджають на місце події.

Превентивна функція також відіграє важливу роль: наявність камер і ведення запису часом може зупинити злочинця, відмовитися від реалізації планів.

При встановлені системи фахівець безкоштовно виїжджає на об’єкт і виробляє точні виміри території, визначає необхідну кількість камер і становить схему, проектує майбутню охоронну відеосистему.
Потім слід узгодження проекту з власником торгової точки і закупівля обладнання. Далі йде монтаж системи, проводяться роботи по прокладки кабелів та встановлення записуючого пристрою, обсяги пам’яті якого також повинні бути розраховані професіоналами. Відеоспостереження в магазині встановити досить просто і недорого, якщо власник торгової точки заздалегідь піклується про безпеку робочих місць своїх співробітників і не економить на додатковому і функціональному устаткуванні. Тоді доходи бізнесу будуть рости, при цьому всі дані, майно і товар магазину чи супермаркету будуть надійно захищені.