Для дому, котеджу, дачі

Встановлення відеоспостереження в будинку – необхідний засіб в наші дні , що дозволяє забезпечити мешканців і майно багатоквартирного і приватного будинку від зловмисників і злочинних осіб. Це зниження ризику крадіжок, розкрадань, викрадення автомобілів, вандалізму, несанкціонованих спроб проникнути на чужу житлоплощу. Монтаж камер відео слід проводити в будинках дуже обережно: слід врахувати всі нюанси і зробити це законно.

Плюси монтажу відеоспостереження в будинках

  • Переваги відеоспостереження для будинку – зниження рівня злочинності завдяки правильно розставлених камерам: правопорушники, виявивши встановлену систему відеоспостереження, з великою ймовірністю відмовляться від злочинних задумів, щоб не бути спійманими. Але якщо злочин не вдалося запобігти – завдяки камерам можна швидко і легко ідентифікувати зловмисника, а також його автомобіль або співучасників злочину.
  • Для цього систему відеоспостереження встановлюють так, щоб вона була відкритою, оскільки монтаж прихованих камер заборонений законом. Установка відеоспостереження в багатоквартирному будинку має на увазі попереднє узгодження планів з мешканцями, а також визначення місця розташування камер. Найчастіше камери монтують на сходових майданчиках, в підвалах, на горищі: всі ці точки повинні бути вказані в технічному завданні.
  • Також необхідно розібратися з основними функціональними характеристиками системи, врахувати можливості ведення цілодобової записи, зручного перегляду охоронцями або конс’єржкою. Потрібно вирішити питання і про збереження архіву записів. Слід передбачити також технічне обслуговування з метою профілактики.
  • Камера на сходовому майданчику, яка встановлена ​​окремим власником, не підпадає під заборону закону: якщо інші власники квартир, розташованих поруч, не мають нічого проти цього – камера може бути змонтована будь-яким зручним чином.

Встановлення камер відеоспостереження в будинку

У приватному будинку власник має право встановлювати систему охорони і відеоспостереження як завгодно: закон повністю на стороні власника нерухомості. Камери всередині приміщень і на прилеглій ділянці – відмінний варіант забезпечити себе, ближніх, майно від зазіхань. Мінімальні вимоги до цих камер – відкритий характер відеоспостереження, що виключає огляд територій сусідніх будинків.

Затребувані камери з антивандальним захистом, які встановлюють по периметру ділянки: такі камери мають індикатор освітленості, тому про наявність хорошого освітлення на вулиці можна не турбуватися. Такі камери відмінно функціонують в денному і нічному режимах. Інфрачервона підсвітка допоможе поліпшити видимість, коли на вулиці туман або опади. Щоб відеоспостереження служило довго і не потребувало частого ремонту, щоб проводка була виконана якісно і записи надійно зберігалися – варто звернутися до послуг професіоналів, які швидко встановлять відеосистему в будь-який будинок, дачу , котедж.