Безпровідний відеодомофон

 

Новинками на ринку домофонного обладнання є безпровідні відеодомофони. Так безпровідні відеодомофони забезпечують новий рівень комфорту для своїх користувачів і роблять їх використання простим і зручним.

Зазначимо, що безпровідні радіодомофони часто мають компактні розміри і виконані у вигляді відео трубки з вбудованим переговорним пристроєм.

Таку відеотрубку домофона користувачі можуть носити з собою по всьому будинку і відповідати на виклик відвідувачів. Як ви розумієте це дуже зручно для користувачів і створює комфортні умови існування в своєму будинку.

Часто такі безпровідні радіодомофони користувачі називають просто переносні домофони, так як їх дійсно можна переносити куди завгодно.

Безпровідні відеодомофони не використовують у своїй роботі дроти і за рахунок цього користувачі уникають громіздкої прокладки кабелів. Безпровідні відеодомофони встановлюють на тих об’єктах, де прокладка кабелю неможлива або небажана.

Найпершими безпровідними відеодомофонами були радіоканальні відеодомофони. Безпровідні радіодомофони дозволяють здійснювати зв’язок між викличною панеллю і пристроєм трубки по радіоканалу. Використання радіоканалу – це використання безпровідних мереж в роботі, де зв’язок  може здійснюватися в радіусі 100 метрів.