Автоматика на ворота

Автоматичні ворота можуть працювати як в автономному режимі, так і в комплексі з програмно-апаратними засобами систем контролю управління доступом (СКУД). Види автоматики для гаражних воріт залежать від типу конструкції: є моделі для секційних, підйомно-поворотних, розкривних і відкатних воріт.

Автоматика для розпашних воріт буває наступних видів

 

Лінійний тип

такий механізм переміщує ворота всередину або назовні під прямим кутом. Він простий у використанні, надійний і довговічний. Зверніть увагу, що є деякі обмеження: через особливості установки такого механізму на ворота, які відкриваються назовні.

 

 

 

Важельний тип

відкриває двері виключно всередину. Такий тип підійде тільки для великих і просторих гаражів, де достатньо місця для відкриття воріт всередину.

 

 

 

 

 

Підземний тип

встановлюється під землею і повністю ховається від очей. Відкриття воріт може здійснюватися як всередину, так і назовні. Такі приводи, як правило, використовуються для збереження зовнішнього вигляду і при наявності особливих умов експлуатації. Підземний механізм відрізняється довговічність, потужністю і надійністю. Установку приводів такого типу краще довірити професіоналам.

 

 

Автоматика для секційних та підйомно-поворотних гаражних воріт

Секційні та підйомно-поворотні гаражні ворота комплектуються стельовими приводами з ланцюгової або ремінною передачею. Обидва варіанти підходять для побутового використання: вони прості в експлуатації, витримують невеликі навантаження – ідеальний варіант для приватних гаражів. Привід з ремінною передачею працює практично безшумно, що дуже важливо, якщо гараж є частиною будинку. З такими приводами ворота відкриваються вертикально вгору по направляючої. Головними перевагами даної автоматики є компактний розмір і хороший рівень захисту.

 

 

Підйомно – поворотні гаражні ворота

Секційні гаражні ворота

 

 

Автоматика для відкатних воріт

Привід для воріт набагато складніший, ніж для розпашних моделей. У цьому випадку потрібна додаткова фурнітура та комплектуючі. Незважаючи на складність конструкції, підібрати автоматику для такого виду воріт не складе труднощів завдяки широкому вибору моделей. Важливо враховувати розмір і вагу воріт.