AHD відеоспостереження

АHD відеоспостереження – оптимальний вибір між аналоговим і IP

AHD відеоспостереження покликане забезпечити безпеку високого ступеня завдяки обладнанню, розробленим на основі сучасних технологій. AHD – це новітня технологія передачі відеозображення і звуку. І ми раді запропонувати вам широкий асортимент таких відео-систем. Формат AHD використовує прогресивну методику формування сигналу, здатну отримувати, передавати і обробляти сигнал, розділяючи яскраву та кольорову складові в аналоговому варіанті, що забирає розмитість зображення і покращує передачу кольору на відстань до 500 метрів.

Відмінності AHD відеоспостереження

Сьогодні можна виділити такі системи відеоспостереження:

 • цифрові;
 • аналогові.

У кожного варіанту є свої сильні сторони. Наприклад, цифрові системи передають відеодані практично без спотворень. Але вони дуже чутливі до якості і довжині кабелю, що є істотним недоліком цифрових систем. Якість передачі даних буде знижуватися при збільшенні відстані до камери, що категорично неприйнятно для охоронних систем. А якщо ви вирішите переробити стару систему відеоспостереження в цифрову, то вас чекають дуже великі витрати. У аналогових систем теж може призвести до шумів зображення при видаленні від відеореєстратора, проте якість кабелів при цьому не відіграє основної ролі.

Системи відеоспостереження AHD відрізняються великою стійкістю до перешкод в порівнянні з іншими аналоговими системами. Секрет в тому, що новітні технології здатні розділяти сигнали яскравості і кольоровості, в результаті чого зображення стає більш якісним. Це тільки одна з переваг, що дає надію на те, що незабаром AHD зможе повністю замінити аналоговий варіант і стане гідним суперником IP і HD-SDI систем.

Переваги AHD відеоспостереження

 • висока якість зображення;
 • для передачі зображення, звуку і управління пристроєм потрібен один кабель, додаткові дроти не потрібні;
 • для удосконалення аналогової системи відеоспостереження потрібно тільки закупити нове обладнання;
 • для переходу з аналогового сигналу на цифровий можна використовувати ту ж саму проводку. Кінцева картинка буде кращої якості в порівнянні з аналоговими виробами;
 • Ahd пристрою в аналогових системах передають сигнал на відстань від 300 до 500 метрів.

Вибір AHD камери зробити нескладно. У продажу є велика кількість пристроїв цього типу. Наприклад, ahd відеоспостереження купити можна з вуличної поворотною камерою, вуличної Варіфокальний або купольної камерою. Для цього вам потрібно звернутися до наших фахівців, які допоможуть підібрати оптимальний варіант.

Установка AHD відеоспостереження

Зона застосування AHD відеоспостереження досить широка. Їх застосовують для спостереження за такими об’єктами:

 • приватні будинки, дачі і квартири;
 • офіси;
 • торгові приміщення;
 • гаражі, автомобільні стоянки та ін.

Встановлення AHD відеоспостереження дає можливість вирішувати безліч завдань в області контролю і безпеки самих різних об’єктів. Це обладнання повністю виправдовує витрачені на нього кошти. Висока якість зображення, здатність передавати сигнал на великі відстані, простота у використанні вигідно виділяє ці системи серед інших.Помилки при неякісному монтажі  можуть привести до некоректної роботи приладів, що не кращим чином позначиться на рівні безпеки об’єкта. Тому найкращим рішенням буде звернутися за допомогою до професіоналів. Кваліфіковані фахівці нашої компанії, маючи великий досвід і необхідний інвентар, відмінно впораються з усіма завданнями. Виконані ними роботи по встановленню обладнання будуть відповідати всім нормативам якості.

Вибравши AHD відеоспостереження, ви отримаєте повноцінне HD якість, порівнянне з цифровим, але за ціною звичайної аналогової системи.